O Nas

O Firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się delegowaniem pracowników na rynki europejskie. Nasze biuro zlokalizowane jest w sercu Polski, w Nowym Dworze Mazowieckim.
 

Co dzień dokładamy wszelkich starań, by na zlecenia którymi dysponujemy wyjeżdżali jak najlepsi fachowcy, tak by budować długotrwałą międzynarodową współpracę, opartą na rzetelności, uczciwości i profesjonalizmie.

Na co dzień współpracujemy głównie z niemieckimi firmami budowlanymi. Obecnie zatrudniamy kilkadziesiąt osób, pracujących na projektach od Monachium po Hamburg. Do naszej załogi zaliczają się liczni fachowcy budowlani tacy jak: brukarze, tynkarze, dekarze, ale również kierowcy czy operatorzy maszyn budowlanych.

Bez względu na to czy szukasz pracy czy jesteś pracodawcą, zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu, bądź wypełnienia jednego z naszych dedykowanych formularzy na stronie www.

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, wykorzystujemy niezbędne do działania pliki cookies. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na ich użycie.